Search
Search

               Kontakt oss                                                                      

 

 

Postadresse:

Akershusgartneren AS

Postboks 100

2024 GJERDRUM


Besøksadresse:

Akershusgartneren AS

Dyrskuevegen 9

2040 KLØFTA

Telefon: 976 98 108 / 971 18 457


Mail: agartner@agartner.no

Faktura-mail: faktura@agartner.no

Org.nr: 993 961 809


Daglig leder/prosjektleder

Snorre Langeland

Tlf 971 18  457

agartner@agartner.no


Styreleder/prosjektleder

Halvor Sjuve

Tlf 976 98 108

agartner@agartner.no

Prosjektleder

Jakob Moen Grøndahl

Tlf 971 62 058

jm@agartner.no


Prosjektleder

Tom Erland Stensmo

Tlf 915 57 059

tomerland@agartner.no  

Prosjektleder lekeplass

Cecilia Sjölund

Tlf 405 24 203

cecilia@agartner.no


Prosjektleder/kalkulatør

Henning Nykmark

Tlf 908 18 460

henning@agartner.no

Grøntansvarlig

Ragnhild Heiene Johansen

Tlf 922 44 152

ragnhild@agartner.no


Grøntansvarlig

Carina Wilhelmsen

Tlf 988 22 748

carina@agartner.no

Økonomi
Monika Fjellheim

Tlf 926 20 281

monika@agartner.no


Salgssjef

Kim Kjelsberg

Tlf 466 38 643

post@steinogutemiljo.no

Lagersjef

Tom Robin Lund

Tlf 960 41 654

tomta@agartner.no

HMS/KS-sjef

Ewelina Katarzyna Szozda

Tlf 453 56 566

ewelina@agartner.no





Prosjekter

Kontakt oss

Ta gjerne kontakt med oss for ytterligere informasjon om hva vi kan tilby av tjenester og priser.

Facebook

Copyright CloudOffice.no Terms Of Use Privacy Statement
mangakakalot